22 243 52 94; 22 643 79 19; implanty ortodoncja 668 040 957 ursynow@centrumdemed.pl

Endodoncja – leczenie kanałowe pod mikroskopem

centrum stomatologiczne demed- ursynów- leczenie kanałowe pod mikrtoskopem

 

W naszym Centrum Stomatologicznym Demed ratujemy każdy ząb, a ekstrakcje uważamy za ostateczność. Dlatego z dumą informujemy naszych obecnych i przyszłych pacjentów, że poszerzamy zakres naszych usług o nowoczesną metodę jaką jest leczenie kanałowe pod mikroskopem. Technologia ta pozwala z niezwykłą precyzją dotrzeć do każdego kanału zęba, a także na dokładne jego opracowanie i wypełnienie.

 

 

Na czym polega leczenie kanałowe?

Leczenie kanałowe to nic innego jak ratowanie często zniszczonych i chorych zębów. Prawidłowo wykonane skutkuje odwleczeniem usunięcia zęba niekiedy na wiele wiele lat.demed,budowa zęba,leczenie kanałowe
W Centrum Stomatologicznym Demed nasz endodonta przeprowadza to leczenie przy pomocy mikroskopu.Całość tego procesu wykonana jest podczas jednego zabiegu.
Ma ono na celu usunięcie zainfekowanych bakteriami naczyń krwionośnych, a także takie opracowanie kanałów zęba aby zabezpieczyć je przed ponownym ich przeniknięciem.Stomatolog w tym właśnie celu dezynfekuje komory korzenia i wypełnia je.Na tym etapie bardzo ważna jest precyzyjna. Specjalistyczny sprzęt jakim jest mikroskop przeznaczony do tego celu gwarantuje dotarcie do nawet najcieńszych i skomplikowanych budową korzeni co z pewnością zaowocuje pełnym uśmiechem na lata.

W naszym Centrum Stomatologicznym Demed Ursynów leczeniem kanałowym pod mikroskopem zajmuje się dr Tomasz Mazurdr Anna Wieczorek oraz dr Iwana Grabovska

Rejestracja

Warszawa – Ursynów

tel 22 243 52 94

email: ursynow@centrumdemed.pl

Pozostałe miasta:

Strona główna Demed

Łomża

Płock

Radom

Warszawa – Wola

Wołomin