22 243 52 94; 22 643 79 19; implanty ortodoncja 668 000 896 ursynow@centrumdemed.pl

Ortodoncja, ortodonta

Demed Ursynów ortodonta ortodoncja

Demed Ursynów ortodonta ortodoncja

Wśród licznych usług oferowanych przez Centrum Stomatologiczne Demed Ursynów znajduje się także ortodoncja. Jest to dział stomatologii, polegający na profilaktyce oraz leczeniu wad zgryzu, a także wad szczękowo-twarzowych. Posiadamy ogromne doświadczenie w leczeniu ortodontycznym, każdy ortodonta, pracujący w naszej placówce, cechuje się ogromnym doświadczeniem, dużą wiedzą oraz bardzo wysokimi kwalifikacjami. Oferujemy profesjonalną diagnostykę wykonywaną w naszym gabinecie, a także omówienie planu i etapów leczenia. Wykwalifikowany ortodonta dobierze Państwu odpowiedni aparat ortodontyczny oraz poinformuje o jego prawidłowym użytkowaniu. Podczas leczenia ortodontycznego nasi pacjenci mogą liczyć na fachową pomoc, regularne kontrole oraz utrzymanie efektów leczenia.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta to serdecznie zapraszamy do kliniki w mieście Warszawa, gdzie znajduje się nasz gabinet. Jesteśmy pewni, że będą Państwo zadowoleni z przebiegu leczenia, a także z atrakcyjnych cen.

Ortodoncja w ursynowskiej placówce Centrum Stomatologicznego Demed jest na realizowane obecnie przez 4 lekarzy ortodontów. Leczymy obecnie kilkuset Pacjentów z wszelkimi rodzajami wad zgryzu. Stosujemy najbardziej zaawansowane metody leczenie ortodontycznego przy pomocy następujących metod:

  1. aparaty ortodontyczne ruchome;
  2. aparaty ortodontyczne stałe metalowe;
  3. aparaty ortodontyczne stałe kryształowe, estetyczne;
  4. aparaty ortodontyczne nakładowe, bezbarwne;
  5. aparaty ortodontyczne typu Rotator Expander, Twin-Block, pendulum itp.

Jednak najważniejszą cechą leczenia w Demed jest korzystny stosunek kosztów leczenia do jakości. Zapewniamy bezpieczeństwo i profesjonalizm doświadczonych ortodontów przy bardzo atrakcyjnych cenach usług.

​​

Demed Ursynów