Stomatolog w Centrum Stomatologiczne Demed- Ursynów

Stomatolog w Demed Ursynów dostępny jest w ramach kontraktu z NFZ, czyli bezpłatnie, jak również komercyjnie – odpłatnie. Świadczymy szeroki wachlarz usług stomatologicznych a posiadając w placówce lekarzy dentystów różnych specjalności, możemy zapewnić naszym Pacjentom wszechstronna opiekę stomatologiczną. Każdy stomatolog w Demed gwarantuje skuteczne, efektywne oraz bezpieczne leczenie, z wykorzystaniem najnowszych technik stomatologicznych. W naszej pracy stosujemy wyłącznie nowoczesne narzędzia oraz najlepsze materiały będące gwarancją długotrwałych efektów leczenia. Każdy stomatolog oraz dentysta, pracujący w Centrum Demed Ursynów, posiada bogate doświadczenie a dzięki wąskiej specjalności, w której szkoli się i pracuje, może zaoferować indywidualne podejście, dostosowane do potrzeb i preferencji każdego Pacjenta.

Demed Ursynów zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów, dlatego nasze usługi świadczone są na bardzo wysokim poziomie. Wieloletnia działalność, zaangażowanie oraz pełen profesjonalizm pozwoliły nam zyskać duże zaufanie wśród pacjentów a nasza praca przedkłada się na zadowolenie każdego Klienta. Zachęcamy do wybierania profesjonalnych i sprawdzonych specjalistów z naszej kliniki, ponieważ bezpieczeństwo oraz komfort Pacjentów stawiamy na pierwszym miejscu. Jeśli więc szukają Państwo najlepszych usług stomatologicznych z gwarancją dobrze wykonanej usługi – zapraszamy do placówki Demed na Warszawskim Ursynowie.

Pacjenci mogą korzystać z usług, konsultacji i zabiegów stomatologów ogólnych, dziecięcych, protetyków, chirurgów oraz ortodontów. W ramach naszej oferty wykonujemy:

 1. Profilaktykę jamy ustnej:
  • przeglądy i kontrole stomatologiczne;
  • usuwanie kamienia, tzw. skaling;
  • piaskowanie, usuwanie osadów nazębnych;
  • polerowanie i fluoryzacja;
 2. Stomatologię ogólną:
  • leczenie zachowawcze zębów;
  • odbudowy kompozytowe zębów;
 3. Stomatologię dziecięcą;
 4. Leczenie endodontyczne, kanałowe;
 5. Protetykę:
  • protezy zębów – akrylowe, szkieletowe, acetalowe, estetyczne/bezbarwne, nylonowe/elastyczne;
  • korony porcelanowe na metalu, na cyrkonie;
  • korony pełnoceramiczne;
  • odbudowy koron zębów typu inlay, onlay;
 6. Implanty zębów;
 7. Ortodoncję.
  1. ​​

Rejestracja

Warszawa - Ursynów

tel 22 243 52 94

tel 22 643 79 19

email: ursynow@centrumdemed.pl

Poznaj naszą kadrę pracowników!

Zapraszamy do zapoznania się naszą kadrą pracowników. Krótkie opisy każdego ze specjalistów przybliżą Państwu sylwetki naszych lekarzy oraz pracowników administracyjnych. Pragniemy być bliżej Pacjentów! Kliknij i dowiedź się więcej…

Promocja implant z koroną 3590 zł

Marzysz o pięknym uśmiechu? Ta oferta jest skierowana do Ciebie! Centrum Demed może się pochwalić konkurencyjnymi cenami wśród innych placówek. Dbałość o Pacjenta i precyzja to kluczowe elementy Naszej pracy. Bądź kolejnym zadowolonym Klientem i umów się już dziś. Ze...

Call Now ButtonZadzwoń Demed Ursynów