Stomatolog w Centrum Stomatologiczne Demed- Ursynów

Stomatolog w Demed Ursynów dostępny jest w ramach kontraktu z NFZ, czyli bezpłatnie, jak również komercyjnie – odpłatnie. Świadczymy szeroki wachlarz usług stomatologicznych a posiadając w placówce lekarzy dentystów różnych specjalności, możemy zapewnić naszym Pacjentom wszechstronna opiekę stomatologiczną. Każdy stomatolog w Demed gwarantuje skuteczne, efektywne oraz bezpieczne leczenie, z wykorzystaniem najnowszych technik stomatologicznych. W naszej pracy stosujemy wyłącznie nowoczesne narzędzia oraz najlepsze materiały będące gwarancją długotrwałych efektów leczenia. Każdy stomatolog oraz dentysta, pracujący w Centrum Demed Ursynów, posiada bogate doświadczenie a dzięki wąskiej specjalności, w której szkoli się i pracuje, może zaoferować indywidualne podejście, dostosowane do potrzeb i preferencji każdego Pacjenta.

Demed Ursynów zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów, dlatego nasze usługi świadczone są na bardzo wysokim poziomie. Wieloletnia działalność, zaangażowanie oraz pełen profesjonalizm pozwoliły nam zyskać duże zaufanie wśród pacjentów a nasza praca przedkłada się na zadowolenie każdego Klienta. Zachęcamy do wybierania profesjonalnych i sprawdzonych specjalistów z naszej kliniki, ponieważ bezpieczeństwo oraz komfort Pacjentów stawiamy na pierwszym miejscu. Jeśli więc szukają Państwo najlepszych usług stomatologicznych z gwarancją dobrze wykonanej usługi – zapraszamy do placówki Demed na Warszawskim Ursynowie.

Pacjenci mogą korzystać z usług, konsultacji i zabiegów stomatologów ogólnych, dziecięcych, protetyków, chirurgów oraz ortodontów. W ramach naszej oferty wykonujemy:

 1. Profilaktykę jamy ustnej:
  • przeglądy i kontrole stomatologiczne;
  • usuwanie kamienia, tzw. skaling;
  • piaskowanie, usuwanie osadów nazębnych;
  • polerowanie i fluoryzacja;
 2. Stomatologię ogólną:
  • leczenie zachowawcze zębów;
  • odbudowy kompozytowe zębów;
 3. Stomatologię dziecięcą;
 4. Leczenie endodontyczne, kanałowe;
 5. Protetykę:
  • protezy zębów – akrylowe, szkieletowe, acetalowe, estetyczne/bezbarwne, nylonowe/elastyczne;
  • korony porcelanowe na metalu, na cyrkonie;
  • korony pełnoceramiczne;
  • odbudowy koron zębów typu inlay, onlay;
 6. Implanty zębów;
 7. Ortodoncję.
  1. ​​

Etapy leczenia ortodontycznego.

Zaczynamy od konsultacji, tutaj lekarz przeprowadza wywiad z pacjentem oraz na podstawie zdjęcia i badania kwalifikuje do leczenia ortodontycznego. Następnie pobierane są wyciski pod aparat. Na kolejnej wizycie przedstawiany jest dokładny plan leczenia. Następny etap...

Aparat tradycyjny, czy samoligaturujący?

Tradycyjne aparaty składają się z zamków, które są przyklejane do koron zębów, łuku (metalowy drut ortodontyczny) oraz ligatur metalowych lub elastycznych (bezbarwnych lub kolorowych gumek). Ich zastosowanie, mimo że powszechne, powoduje większe „dociskanie” drutu do...

Call Now ButtonZadzwoń Demed Ursynów