Stomatolog w Centrum Stomatologiczne Demed- Ursynów

Stomatolog w Demed Ursynów dostępny jest w ramach kontraktu z NFZ, czyli bezpłatnie, jak również komercyjnie – odpłatnie. Świadczymy szeroki wachlarz usług stomatologicznych a posiadając w placówce lekarzy dentystów różnych specjalności, możemy zapewnić naszym Pacjentom wszechstronna opiekę stomatologiczną. Każdy stomatolog w Demed gwarantuje skuteczne, efektywne oraz bezpieczne leczenie, z wykorzystaniem najnowszych technik stomatologicznych. W naszej pracy stosujemy wyłącznie nowoczesne narzędzia oraz najlepsze materiały będące gwarancją długotrwałych efektów leczenia. Każdy stomatolog oraz dentysta, pracujący w Centrum Demed Ursynów, posiada bogate doświadczenie a dzięki wąskiej specjalności, w której szkoli się i pracuje, może zaoferować indywidualne podejście, dostosowane do potrzeb i preferencji każdego Pacjenta.

Demed Ursynów zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów, dlatego nasze usługi świadczone są na bardzo wysokim poziomie. Wieloletnia działalność, zaangażowanie oraz pełen profesjonalizm pozwoliły nam zyskać duże zaufanie wśród pacjentów a nasza praca przedkłada się na zadowolenie każdego Klienta. Zachęcamy do wybierania profesjonalnych i sprawdzonych specjalistów z naszej kliniki, ponieważ bezpieczeństwo oraz komfort Pacjentów stawiamy na pierwszym miejscu. Jeśli więc szukają Państwo najlepszych usług stomatologicznych z gwarancją dobrze wykonanej usługi – zapraszamy do placówki Demed na Warszawskim Ursynowie.

Pacjenci mogą korzystać z usług, konsultacji i zabiegów stomatologów ogólnych, dziecięcych, protetyków, chirurgów oraz ortodontów. W ramach naszej oferty wykonujemy:

 1. Profilaktykę jamy ustnej:
  • przeglądy i kontrole stomatologiczne;
  • usuwanie kamienia, tzw. skaling;
  • piaskowanie, usuwanie osadów nazębnych;
  • polerowanie i fluoryzacja;
 2. Stomatologię ogólną:
  • leczenie zachowawcze zębów;
  • odbudowy kompozytowe zębów;
 3. Stomatologię dziecięcą;
 4. Leczenie endodontyczne, kanałowe;
 5. Protetykę:
  • protezy zębów – akrylowe, szkieletowe, acetalowe, estetyczne/bezbarwne, nylonowe/elastyczne;
  • korony porcelanowe na metalu, na cyrkonie;
  • korony pełnoceramiczne;
  • odbudowy koron zębów typu inlay, onlay;
 6. Implanty zębów;
 7. Ortodoncję.
  1. ​​

Promocja implant z koroną 4290 zł

Zapoznaj się z ofertą i sam zadecyduj, czy pora na zmiany już nadeszła. Implant zęba firmy Bego tylko za 2690 zł. Korona na metalu do implantu wraz z łącznikiem za jedyne 1600 zł. Pozostałe wizyty (zdjęcie szwów, śruba gojąca, kontrole, wyciski) pomiędzy wszczepieniem...

Promocja implant Straumann 5990 zł

Jeśli masz pytania skontaktuj się z naszym ekspertem pod numerem 22 494 31 33 lub emailem implanty@centrumdemed.pl Implant STRAUMANN z koroną w cenie 5990 zł! Pragniesz mieć piękny uśmiech, ale cierpisz z powodu braków zębowych? Mamy dla Ciebie najlepszy system -...

Zadzwoń Demed Ursynów