Protetyka i protetyk w Centrum Stomatologicznym Demed Ursynów

Demed Ursynów protetyk protetyka

Demed Ursynow protetyk protetyka

Centrum Stomatologiczne Demed Ursynów specjalizuje się w protetyce od wielu lat. Dzięki interdyscyplinarnemu podejściu do Pacjentów oraz doświadczeniu możemy zagwarantować Państwu usługi na bardzo wysokim poziomie. Każdy nasz protetyk to wykwalifikowany specjalista, wykonujący uzupełnienia protetyczne w oparciu o nowoczesne technologie i sprawdzone metody. Protetyka oferowana przez nasz gabinet to usługa, kierowana do każdego. Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy zarówno osoby starsze, jak i młodsze. Niezależnie od potrzeb pacjenta stomatolog protetyk zapewnia indywidualne podejście, wysoką jakość usług oraz komfortowe warunki leczenia. Dzięki współpracy z doświadczonymi specjalistami, pacjenci mogą odzyskać pewność siebie i uśmiech, na który zasługują. Warto pamiętać, że braki zębowe mogą spowodować przykre konsekwencje dla układu zębowo-szczękowo-twarzowego, dlatego warto skorzystać z profesjonalnych usług protetycznych, które oferuje nasze Centrum. Protetyka stomatologiczna Warszawa Demed to miejsce dla Ciebie!

 

Lekarze dentyści specjaliści protetyki stomatologicznej korzystają z najnowszych rozwiązań dziedziny protetyki: 

 

  1. Ultracienkie licówki zębów, które nie wymagają szlifowania zębów a ich grubość nie przekracza 0,5 mm. W przeciwieństwie do standardowych licówek ząb Pacjenta zostaje nienaruszony przy efekcie wspaniałego uśmiechu.
  2. Bezbarwne protezy. Dzięki wtryskowej, najnowszej metodzie wytwarzania protez zębowych można osiągnąć efekt bezbarwnej protezy lub wytworzyć klamry, które będą wspaniale komponowały się z dziąsłem przez co będą niezauważalne.
  3. Korony pełnoceramiczne. Nowoczesne piece do wypalania porcelany stosowanej w stomatologii pozwalają na wytworzenie koron, które są w całości ceramiczne. Dzięki tej metodzie estetyka koron jest nieporównywalna z pozostałymi rozwiązaniami.
  4. Korony wytwarzane w systemie CAD CAM, czyli projektowane komputerowo odbudowy zębów.

Szukasz protetyka Warszawa Ursynów? Centrum Stomatologiczne Demed to idealne miejsce dla Twoich zębów. Posiadamy nie tylko ogromne doświadczenie i wykwalifikowany zespół. Znajdziesz tu także przystępne ceny i możliwość diagnostyki na miejscu – wykonujemy zdjęcia RTG. Obsługa placówki zatroszczy się, by wizyty odbyły się w godzinach dogodnych dla Ciebie, a cały proces przebiegł w jak najkrótszym czasie. Dołącz do grona zadowolonych Pacjentów. Zapraszamy!

Promocja implant z koroną 4290 zł

Zapoznaj się z ofertą i sam zadecyduj, czy pora na zmiany już nadeszła. Implant zęba firmy Bego tylko za 2690 zł. Korona na metalu do implantu wraz z łącznikiem za jedyne 1600 zł. Pozostałe wizyty (zdjęcie szwów, śruba gojąca, kontrole, wyciski) pomiędzy wszczepieniem...

Promocja implant Straumann 5990 zł

Jeśli masz pytania skontaktuj się z naszym ekspertem pod numerem 22 494 31 33 lub emailem implanty@centrumdemed.pl Implant STRAUMANN z koroną w cenie 5990 zł! Pragniesz mieć piękny uśmiech, ale cierpisz z powodu braków zębowych? Mamy dla Ciebie najlepszy system -...

Zadzwoń Demed Ursynów