Protetyka i protetyk w Centrum Stomatologicznym Demed Ursynów

Demed Ursynów protetyk protetyka

Demed Ursynow protetyk protetyka

Centrum Stomatologiczne Demed Ursynów specjalizuje się w protetyce od wielu lat. Dzięki interdyscyplinarnemu podejściu do Pacjentów oraz doświadczeniu możemy zagwarantować Państwu usługi na bardzo wysokim poziomie. Każdy nasz protetyk to wykwalifikowany specjalista, wykonujący uzupełnienia protetyczne w oparciu o nowoczesne technologie i sprawdzone metody. Protetyka oferowana przez nasz gabinet to usługa, kierowana do każdego. Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy zarówno osoby starsze, jak i młodsze. Warto pamiętać, że braki zębowe mogą spowodować przykre konsekwencje dla układu zębowo-szczękowo-twarzowego, dlatego warto skorzystać z profesjonalnych usług protetycznych, które oferuje nasze Centrum.

 

 

Lekarze dentyści specjaliści protetyki stomatologicznej korzystają z najnowszych rozwiązań dziedziny protetyki: 

 

  1. Ultracienkie licówki zębów, które nie wymagają szlifowania zębów a ich grubość nie przekracza 0,5 mm. W przeciwieństwie do standardowych licówek ząb Pacjenta zostaje nienaruszony przy efekcie wspaniałego uśmiechu.
  2. Bezbarwne protezy. Dzięki wtryskowej, najnowszej metodzie wytwarzania protez zębowych można osiągnąć efekt bezbarwnej protezy lub wytworzyć klamry, które będą wspaniale komponowały się z dziąsłem przez co będą niezauważalne.
  3. Korony pełnoceramiczne. Nowoczesne piece do wypalania porcelany stosowanej w stomatologii pozwalają na wytworzenie koron, które są w całości ceramiczne. Dzięki tej metodzie estetyka koron jest nieporównywalna z pozostałymi rozwiązaniami.
  4. Korony wytwarzane w systemie CAD CAM, czyli projektowane komputerowo odbudowy zębów.
Call Now ButtonZadzwoń Demed Ursynów