Implanty zębów w Demed Warszawa Ursynów

Implanty zębów Ursynów Warszawa - Demed

Implanty zębów Ursynów Warszawa – Demed

Implanty zębów w Centrum Stomatologicznym Demed to usługa, w której specjalizujemy się od początku działalności. Wszczepiliśmy tysiące implantów, dzięki czemu nasze doświadczenie w leczeniu implantologicznym jest ogromne. Implanty zębowe to obecnie jedna z najpopularniejszych metod uzupełniania ubytków w naturalnym uzębieniu pacjentów, na dodatek metoda ta jest całkowicie bezpieczna oraz sprawdzona.

Jeśli zależy Państwu na naturalnym i jednocześnie trwałym efekcie to implanty zębów okażą się odpowiednie. Możliwa jest odbudowa pojedynczego braku zębowego (korona na implancie) lub kilku zębów (most na implantach, rysunek obok) a także wszystkich zębów przy pomocy protez na implantach. Implanty wykonujemy na różnych koronach (korony ceramiczne, metalowe, akrylowe itp.) , które dobieramy indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta. W trakcie diagnostyki w Centrum Stomatologicznym Demed Ursynów wybierzemy odpowiednie implanty i korony. Zabieg zakładania implantów odbywa się w trzech etapach – pierwszym z nich jest wszczepienie implantu, drugim wkręcenie gojącej śruby, zaś trzecim – zamocowanie zęba (sztucznego). Wszczepienie implantów odbywa się profesjonalnie, przy użyciu specjalistycznego sprzętu i w sterylnych warunkach, korzystając z usług oferowanych przez Centrum Demed oddają się Państwo w dobre ręce.

Dzięki bardzo dużej liczbie przeprowadzanych zabiegów możemy przygotowywać specjalne promocje obejmujące wszystkie etapy leczenia implantologicznego w konkurencyjnych cenach. Pacjenci mogą być pewni, iż nie zapłacą więcej niż promocyjna cena.

Porozmawiaj z naszym ekspertem tel:

Etapy leczenia ortodontycznego.

Zaczynamy od konsultacji, tutaj lekarz przeprowadza wywiad z pacjentem oraz na podstawie zdjęcia i badania kwalifikuje do leczenia ortodontycznego. Następnie pobierane są wyciski pod aparat. Na kolejnej wizycie przedstawiany jest dokładny plan leczenia. Następny etap...

Aparat tradycyjny, czy samoligaturujący?

Tradycyjne aparaty składają się z zamków, które są przyklejane do koron zębów, łuku (metalowy drut ortodontyczny) oraz ligatur metalowych lub elastycznych (bezbarwnych lub kolorowych gumek). Ich zastosowanie, mimo że powszechne, powoduje większe „dociskanie” drutu do...

Call Now ButtonZadzwoń Demed Ursynów