Implanty zębów w Demed Warszawa Ursynów

Implanty zębów Ursynów Warszawa - Demed

Implanty zębów Ursynów Warszawa – Demed

Implanty zębów w Centrum Stomatologicznym Demed to usługa, w której specjalizujemy się od początku działalności. Wszczepiliśmy tysiące implantów, dzięki czemu nasze doświadczenie w leczeniu implantologicznym jest ogromne. Implanty zębowe to obecnie jedna z najpopularniejszych metod uzupełniania ubytków w naturalnym uzębieniu pacjentów, na dodatek metoda ta jest całkowicie bezpieczna oraz sprawdzona.

Jeśli zależy Państwu na naturalnym i jednocześnie trwałym efekcie to implanty zębów okażą się odpowiednie. Możliwa jest odbudowa pojedynczego braku zębowego (korona na implancie) lub kilku zębów (most na implantach, rysunek obok) a także wszystkich zębów przy pomocy protez na implantach. Implanty wykonujemy na różnych koronach (korony ceramiczne, metalowe, akrylowe itp.) , które dobieramy indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta. W trakcie diagnostyki w Centrum Stomatologicznym Demed Ursynów wybierzemy odpowiednie implanty i korony. Zabieg zakładania implantów odbywa się w trzech etapach – pierwszym z nich jest wszczepienie implantu, drugim wkręcenie gojącej śruby, zaś trzecim – zamocowanie zęba (sztucznego). Wszczepienie implantów odbywa się profesjonalnie, przy użyciu specjalistycznego sprzętu i w sterylnych warunkach, korzystając z usług oferowanych przez Centrum Demed oddają się Państwo w dobre ręce.

Dzięki bardzo dużej liczbie przeprowadzanych zabiegów możemy przygotowywać specjalne promocje obejmujące wszystkie etapy leczenia implantologicznego w konkurencyjnych cenach. Pacjenci mogą być pewni, iż nie zapłacą więcej niż promocyjna cena.

Porozmawiaj z naszym ekspertem tel:

Rejestracja

Warszawa - Ursynów

tel 22 243 52 94

tel 22 643 79 19

email: ursynow@centrumdemed.pl

Promocja implant Straumann 4990 zł

Jeśli masz pytania skontaktuj się z naszym ekspertem pod numerem 22 494 31 33 lub emailem implanty@centrumdemed.pl Implant STRAUMANN z koroną w cenie 4990 zł! Pragniesz mieć piękny uśmiech, ale cierpisz z powodu braków zębowych? Mamy dla Ciebie najlepszy system -...

Promocja Implant z Koroną 3290 zł

Jeśli masz pytania skontaktuj się z naszym ekspertem pod numerem 22 494 31 33 lub emailem implanty@centrumdemed.pl Implant z koroną w cenie 3290 zł! Przywitaj lato nową energią! Stwórz listę letnich postanowień i nie zapomnij dopisać punktu z nowym uśmiechem!  Nie...

Call Now ButtonZadzwoń Demed Ursynów