Radosław Zaniewicz wszczepił ponad 4500 implantów!

Lek. stom. spec. chirurgii stomatologicznej Radosław Zaniewicz wszczepił w Demedzie 4500 implantów! Tysiące Pacjentów odzyskało zdrowy i pełny uśmiech dzięki wiedzy oraz doświadczeniu naszego implantologia. Chirurg, pomimo długiej listy Pacjentów, do każdego podchodzi indywidualnie, oferując różne warianty leczenia.

Radosław Zaniewicz wszczepił 4500 implantów Pacjentom w naszych placówkach na Ursynowie, Wołominie i Łomży, a do niedawna również w Płocku. Pracuje na 2 systemach implantów: Bego oraz Straumann. Pojedyncze implantacje, mosty kilkupunktowe również obejmujące cały łuk oraz protezy na implantach, towarzyszą naszemu specjaliście każdego dnia. Implantolog zaczyna od konsultacji, podczas której przeprowadza wywiad z Pacjentem, ogląda szczegółowo zdjęcie RTG oraz opracowuje plan leczenia. Następnie przeprowadza zabieg wszczepienia implantów, po odpowiednim upływie czasu przeznaczonym na integrację implantu z kością, dopasowuje uzupełnienie protetyczne.

Jeśli wciąż zwlekasz z implantacją – nie czekaj i umów się już teraz na konsultację! Przeprowadzimy Cię starannie przez wszystkie etapy leczenia i przywrócimy piękny oraz pełny uśmiech. Zadzwoń.

 

Rejestracja

Aktualności

Poznaj naszą kadrę pracowników!

Zapraszamy do zapoznania się naszą kadrą pracowników. Krótkie opisy każdego ze specjalistów przybliżą Państwu sylwetki naszych lekarzy oraz pracowników administracyjnych. Pragniemy być bliżej Pacjentów! Kliknij i dowiedź się więcej…

czytaj dalej

Promocja implant z koroną 3590 zł

Marzysz o pięknym uśmiechu? Ta oferta jest skierowana do Ciebie! Centrum Demed może się pochwalić konkurencyjnymi cenami wśród innych placówek. Dbałość o Pacjenta i precyzja to kluczowe elementy Naszej pracy. Bądź kolejnym zadowolonym Klientem i umów się już dziś. Ze...

czytaj dalej
Call Now ButtonZadzwoń Demed Ursynów