Radosław Zaniewicz wszczepił ponad 4500 implantów!

Lek. stom. spec. chirurgii stomatologicznej Radosław Zaniewicz wszczepił w Demedzie 4500 implantów! Tysiące Pacjentów odzyskało zdrowy i pełny uśmiech dzięki wiedzy oraz doświadczeniu naszego implantologia. Chirurg, pomimo długiej listy Pacjentów, do każdego podchodzi indywidualnie, oferując różne warianty leczenia.

Radosław Zaniewicz wszczepił 4500 implantów Pacjentom w naszych placówkach na Ursynowie, Wołominie i Łomży, a do niedawna również w Płocku. Pracuje na 2 systemach implantów: Bego oraz Straumann. Pojedyncze implantacje, mosty kilkupunktowe również obejmujące cały łuk oraz protezy na implantach, towarzyszą naszemu specjaliście każdego dnia. Implantolog zaczyna od konsultacji, podczas której przeprowadza wywiad z Pacjentem, ogląda szczegółowo zdjęcie RTG oraz opracowuje plan leczenia. Następnie przeprowadza zabieg wszczepienia implantów, po odpowiednim upływie czasu przeznaczonym na integrację implantu z kością, dopasowuje uzupełnienie protetyczne.

Jeśli wciąż zwlekasz z implantacją – nie czekaj i umów się już teraz na konsultację! Przeprowadzimy Cię starannie przez wszystkie etapy leczenia i przywrócimy piękny oraz pełny uśmiech. Zadzwoń.

 

Rejestracja

Aktualności

Promocja implant z koroną 3590 zł

Zapoznaj się z ofertą i sam zadecyduj, czy pora na zmiany już nadeszła. Implant zęba firmy Bego tylko za 2290 zł. Korona na metalu do implantu wraz z łącznikiem za jedyne 1300 zł. Pozostałe wizyty (zdjęcie szwów, śruba gojąca, kontrole, wyciski) pomiędzy wszczepieniem...

czytaj dalej

Promocja implant Straumann 4990 zł

Jeśli masz pytania skontaktuj się z naszym ekspertem pod numerem 22 494 31 33 lub emailem implanty@centrumdemed.pl Implant STRAUMANN z koroną w cenie 4990 zł! Pragniesz mieć piękny uśmiech, ale cierpisz z powodu braków zębowych? Mamy dla Ciebie najlepszy system -...

czytaj dalej
Call Now ButtonZadzwoń Demed Ursynów